Dzień Bezpiecznego Internetu 2007 Kielce
Partner:
NASK
Współorganizator:
Radio Planeta
Kielce 103.9 FM
6 lutego 2007 roku w całej Europie - i po raz trzeci w Polsce - obchodziliśmy Dzień Bezpiecznego Internetu. Dzień Bezpiecznego Internetu, ustanowiony z inicjatywy Komisji Europejskiej w ramach programu 'Safer Internet Action Plan', ma na celu inicjowanie i propagowanie działań na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych. Jego organizatorami są Fundacja Dzieci Niczyje oraz NASK, tworzące konsorcjum 'Saferinternet.pl' - odpowiedzialne za realizację programu "Safer Internet" w Polsce.
Akcję wspiera również Związek Producentów Audio Video. Głównym Partnerem tegorocznego DBI została Fundacja Grupy TP.

Podobnie jak w roku minionym Stowarzyszenie Edukacja przez Internet włącza się w obchody Dnia Bezpiecznego Internetu. Tegoroczne obchody Dnia Bezpiecznego Internetu w Kielcach zorganizowaliśmy wspólnie z Radiem Planeta Kielce 103.9 FM.

6 lutego 2007 r. na antenie Radia Planeta Kielce na 103.9 FM przez cały dzień informowaliśmy o zasadach bezpiecznego korzystania z sieci Internet. Przewidziano również liczne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami przekazanymi przez Fundację Dzieci Niczyje oraz NASK.
W ramach obchodów rozmawialiśmy z ekspertami, którymi byli: Anna Rywczyńska - Koordynator Projektu Saferinternet.pl (NASK) oraz Marcin Sołodki - Koordynator Projektu Sieciaki.pl (Fundacja Dzieci Niczyje).Copyright
Stowarzyszenie Edukacja przez Internet
Polityka Cookies
Home     |    O nas     |    Projekty     |    Publikacje     |    Sponsorzy     |    Partnerzy     |    Kontakt

Wszystkie zamieszczone na stronie tytuły, zdjęcia, loga i oznaczenia są znakami towarowymi ich prawnych właścicieli.